Get Adobe Flash player

Oferta specjalna

Wypożyczalnia samochodów Szczecin oprócz oferty podstawowej ma także opcje specjalne czyli samochody wyjątkowe, które można wypożyczyć na specjalne okazje. Posiadamy przeróżne samochody przeznaczone do tego celu - od zabytkowych wozów retro przez klasyczne wozy amerykańskie i europejskie, aż po nowoczesne samochody luksusowe 
rent a car Szczecinnajwyższej klasy.rent a car Nowy Sącz przy wspólpracy z rent a car Szczecin zawsze wypożycza samochód z kierowcą odpowiednio przygotowanym do tego by być szoferem na jakiejś uroczystości więc państwo już nie musicie się o to martwić i szukać osoby która zgodzi się być Waszym kierowcą. Wyżej wymienione samochody mogą zostać także specjalnie ustrojone jeśli mają pełnić wyjątkową rolę - na przykład samochód wiozący młodą parę do ślubu. Wynajem samochodów Szczecin to jedna z niewielu firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów, która posiada tak bogatą ofertę. Jeśli chcesz korzystać z usług profesjonalistów z dużym doświadczeniem, zapraszamy do Nas, z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług i chętnie wrócisz do nas ponownie.   

Menu


Zobacz najnowszy sprzęt motocyklowy:


Jesteś fanem motocykli, dobrze trafiłeś. Nasza firma zajmuje się sprzedażą akcesorii motocyklowych. Posiadamy wiele różnych kasków motocyklowych, gmoli motocyklowych, odzież motocyklowa i nie tylko. Bardzo ważną rzeczą i częścią stroju motocyklisty jest kask, chroń swoją głowę ! Kaski motocyklowe jakie oferujemy są: nowoczesne, mocne, grube, wytrzymałe przy szybkiej prędkości. Mamy do wyboru różne kaski motocyklowe, różne modele, fasony w zależności od potrzeby Klienta. Można je obejrzeć z zakładce kaski motocyklowe bądź w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.


Search

  Search